KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417121
nr 1641 7121
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:24:31
5/9 09:31:47
100 kr
8/9 03:11:57